خانه / آموزش ها / آموزش افزایش ممبر کانال تلگرام
آموزش افزایش ممبر کانال تلگرام

آموزش افزایش ممبر کانال تلگرام

برای افزایش ممبر کانال تلگرام راه های مختلفی وجود دارد که در این مقاله به اکثر آنها و معایب و مزایای آنها خواهیم پرداخت.
ابتدا باید انگیزه خود را از ساخت کانال تلگرام و این که چه کانالی در چه دسته ای میسازید را بدانید…
برای مثال کانال شما میتوانید جزو دسته های زیر باشد:

 • کانال فوتبالی و ورزشی
 • کانال خبری
 • کانال آموزشی
 • کانال مذهبی
 • کانال فرهنگی
 • کانال تفریحی و فان
 • کانال نرم افزار و اپلیکیشن
 • کانال سینما و تلوزیون و…

بعد از اینکه دسته خود را انتخاب کردید باید پست های جذابی در کانال خود قرار دهید پست هایی که ممبر های کانال را مُجاب کند تا آنهارا فوروارد کنند.هر چقدر پست های شما بیشتر در گروه ها فوروارد شود طبیعتاً ممبر های شما هم افزایش خواهد یافت.

افزایش ممبر کانال

و اما افزایش ممبر کانال ، شما میتوانید ممبر های کانال خود را با یکی از روش های زیر افزایش دهید:

 1. افزایش ممبر کانال با ممبر های فیک:

  مزایا: ممبر های فیک که با دیتا ها و شماره های مجازی ساخته میشوند و شما میتوانید در گوگل با سرچ “خرید ممبر فیک” کلی سایت در این زمینه مشاهده کنید و کم هزینه ترین را انتخاب کنید و ممبر فیک خودرا هر چقدر که میخواهید خریداری کنید و از مزایای آنها هم میتوان به لفت ندادن آنها اشاره کرد یعنی اگر یک کا ممبر فیک خریداری کنید تا یک سال دیگر هم این یک کا از کانال لفت نخواهند داد.
  معایب: ممبرهای فیک همانطور که اسمشونم هم روشونه الکی هستن و این باعث میشه تا پستایی کو توی کانالتون میذارید هیچ ویو (بازدید) از طریق این ممبر ها دریافت نکنند.

  افزایش ممبر کانال

 2. افزایش ممبر کانال با تبلیغات:

  افزایش ممبر کانال با تبلیغات یکی از بهترین روش های افزایش ممبر میباشد شما میتوانید با پرداخت هزینه ای و با قرار دادن بنر خود در کانال ها و سایت های مختلف ممبر های خود را افزایش دهید.
  مزایای این روش این است که ممبری که به کانال شما می آید طبیعی است و باعث میشود تا پست های شما نیز بازدید بخورد و از معایب این روش هم میتوان به هزینه بر بودن این روش اشاره کرد که البته بستگی به وبسایت و کانالی دارد که شما میخواهید ممبر های خود را در آن افزایش دهید.
  برای مثال شما میتوانید با کلیک روی “تبلیغات در آنلاین تلگرام” با کمترین هزینه بنر خود را در وبسایت آنلاین تلگرام قرار دهید. (در این روش بنر کانال شما نقش زیادی در ممبر گیری کانال دارد.)

  تبلیغات کانال تلگرام

 3. افزایش ممبر کانال با اپلیکیشن های (برنامه های) افزایش ممبر:

  شما در این روش دو راه دارید روش اول اینکه خودتون سکه بگیرید که خیلی زمانبر و محدوده و روش دوم هم اینکه سکه رو از سازنده اپلیکیشن خریداری کنید و اینجور ممبر ها ویو کمی به پست های شما میدن. این اپلیکیشن ها رو میتونید از کافه بازار دریافت کنید.

شما با افزایش ممبر کانال خود میتونید سرمایه گذاری خوبی کنید و درآمد قابل توجهی از تلگرام بدست بیارید.

 

تبلیغات در آنلاین تلگرام

 

کلمات کلیدی برای آموزش افزایش ممبر کانال تلگرام:

-افزایش ممبر کانال تلگرام رایگان-افزایش ممبر کانال رایگان-افزایش ممبر کانال تلگرام فیک-افزایش ممبر کانال فیک-افزایش ممبر کانال های تلگرام-افزایش ممبر کانال تلگرام ارزان-افزایش ممبر کانال به صورت رایگان-افزایش ممبر کانال تلگرام تضمینی-افزایش ممبر کانال با نرم افزار-افزایش عضو کانال تلگرام-افزایش عضو کانال-افزایش عضو کانال تلگرام رایگان-افزایش عضو کانال در تلگرام-افزایش عضو کانال های تلگرام-افزایش عضو کانال رایگان-افزایش member کانال تلگرام-افزايش عضو كانال تلگرام-برنامه افزایش عضو کانال تلگرام-پکیج افزایش عضو کانال تلگرام-

آموزش افزایش ممبر کانال تلگرام
Rate this post

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *